مأوا

دستیار هوشمند مشاورین املاکمأوا چیست ؟

اولین و مجهزترین سامانه هوشمند مدیریت املاک ، جهت حمایت و رونق بخشیدن به مشاورین املاک - تغییر مدیریت سنتی به مدیریت مدرن و هوشمند .

اگر خواهان بقای کسب و کارتان هستید همگام با تکنولوژی حرکت کنید نه مخالف آن !


حتما با این مسئله روبرو شده اید که با رشد تکنولوژی و کسب و کار های آنلاین ، بیشتر کسب و کار هایی که به روش سنتی عمل میکردند از رونق افتاده و یا از پا درآمده اند زیرا اکثر خدماتی که بصورت آنلاین عرضه میشوند با هدف حذف و جایگزینی بر بستر وب عرضه میشوند .

سامانه مأوا با هدف رونق بخشیدن به کسب و کار با تغییر روش مدیریت از سنتی به مدرن طراحی و عرضه شده است و برخلاف کسب و کار های اینترنتی دیگر که نقطه مقابل کسب کار های سنتی و دستی هستند و عرصه را برای آنها تنگ می کنند ، سامانه مأوا برای تقویت هر چه بیشتر مشاورین املاک در جهت بهینه سازی ، هوشمند سازی و سرویس دهی مناسب به مشتری طراحی گردیده است .

از کاغذ بازی و دردسر پیگیری خسته شدید ؟!

سیستم مأوا با امکان ثبت دستی درخواست هایی که بصورت حضوری ثبت میشوند و آرشیو تمام درخواست ها بصورت مرحله به مرحله و مرتب سازی بر اساس وضعیت درخواست ها قدرت مدیر را جهت بررسی و پیگیری درخواست ها افزایش داده است .
همچنین مأوا با سیستم اطلاع رسانی از طریق پیام کوتاه دردسر پیگیری تلفنی را هم حذف کرده است .خارج از بعد مکان و زمان املاک خود را مدیریت کنید

با تغییر روش مدیریت از سنتی به مدرن امکان مدیریت در هر مکان و زمان برای شما فراهم خواهد شد .
کاربران بصورت غیر حضوری و آنلاین ، خارج از ساعت کاری میتوانند درخواست خود را ثبت کنند .
مأوا یک طرح بازاریابی جامع و سامانه هوشمند مدیریت است ، اگر به یک سرویس تبلیغاتی آنلاین یا آفلاین ، یا یک وبسایت منحصر به فرد و یا یک استراتژی بی رقیب نیازمند هستید ، ما سیستم مدیریت هوشمند مأوا را به شما پیشنهاد می کنیم .
پنل مدیریت پیشرفته و امکانات فوق العاده که سرعت و قدرت مدیریت را افزایش و روند کاری را بهینه میکند .

دیگر امکانات سیستم مدیریت هوشمند مأوا


مأوا این امکان را برای مشتری فراهم می کند تا بصورت غیر حضوری و آنلاین درخواست خود را به هر کدام از مشاورین املاک که مایل است ارسال نموده و پس از تایید درخواست توسط مشاور ، بلافاصله درخواست مشتری بصورت هوشمند با سیستم فایلینگ مشاور املاک تطبیق داده شده و موارد پیدا شده بصورت پیامک به مشتری ارسال میگردد ( اطلاعات حساس شما محفوظ می ماند )

پنل مدیریت حرفه ای و امکانات فراتر از شیوه مدیریت سنتی با سرعت بالا و سیستم هوشمند که باعث صرفه جویی بسیار در وقت می شود

- امکان مدیریت چند کاربره
- بررسی هوشمند درخواست ها و اطلاع رسانی توسط پیامک
- امکان مدیریت 24 ساعته و خارج از ساعت کاری
- امکان مدیریت املاک از راه دور

- گزارش کامل از فعالیت مشاورین املاک
- پذیرش آنلاین و غیر حضوری درخواست ها علاوه بر پذیرش حضوری
- ارتباط آنلاین با سایر همکاران و کاربران

- راه اندازی شده بر بستر وب و قابل مشاهده بودن اطلاعات شما در دستگاه های کامپیوتر و لپتاب ، تبلت ، گوشی همراه شما و بدون نیاز به نصب