در حال بارگذاری

لطفا صبر کنید ...

مأوا حاصل یک تفکر تحول گراست

سایت املاک

گستردگی بازار مسکن،میزان سرمایه در گردش و حجم بالای معاملات، ضرورتی را ایجاب می کند تا مشاورین املاک که متخصص این حوزه محسوب می گردند جایگاه خود را حفظ و ارتقا دهند.برخی معتقدند که تحول فقط با حذف یکی از حلقه های معامله ( در اینجا منظور مشاورین املاک) امکان پذیر خواهد بود و نمیتوان با حفظ تمام حلقه ها این امر را اجرایی نمود.اما این امر نبایستی باعث آن گردد تا این حوزه همراه با تحول ایجاد شده در کشور پیش نرود و از این غافله عقب بماند.

شرکت توسعه فناوران طلوع فردا با رصد بازار پی به خلا موجود برده و یک سامانه جامع و منحصر به فرد را طراحی و پیاده سازی نموده است.

این سامانه کاملا املاک محور بوده و مشاورین املاک یکی از هسته های اصلی این سامانه می باشند.

امکانات بسیار بالا و متنوع،تغیرات اساسی و ایجاد تحول در نحوه ی انجام امور،دقت و سرعت بالا،دسترسی بسیار ساده و فراگیر،حداقل کاری است که این سامانه برای مشاورین املاک انجام می دهد.

در عین حال این سامانه به دنبال ایجاد یک تحول عظیم در فرایند معاملات ملکی می باشد.از ابتدایی ترین مرحله که مشتری به دنبال خرید.فروش و اجاره می باشد تا پایان که عقد قرارداد و تحویل ملک است.

تغییر این سیستم سنتی به یک سیستم مدرن با حفظ حلقه ی مشاورین املاک نیاز به یک تیم تحلیلی،ایده پردازی و برنامه نویسی بسیار قوی داشت که این شرکت با گردآوری این تیم،موفق به ایجاد این بستر و آغاز این تحول شد.

سامانه هوشمند سازی مشاورین املاک کشور (ماوا) تمامی این امکانات را در یک محیط کاملا ساده و کاربر پسند در اختیار مشاورین املاک و مردم عزیز کشورمان قرار خواهد داد.

امید است که با حمایت شما به رسالت حرفه ای خود که همانا فراهم آوردن بستری امن،ساده و تخصصی برای انجام معاملات ملکی و ایجاد شرایط اشتغال برای بیش از ۴۰۰ نفر از جوانان این مرز و بوم می باشد، نایل آییم.